Таунхаус в 1 км від Києва! Вишгород, КМ Дідовиця

$
81750.00
Введено в експлуатацію! Є можливість розтермінування!
Mezhygirsky - це комплекс із 8 таунхаусів, що дає змогу поєднувати зручність життя в місті з доступністю улюблених місць для відпочинку на природі.
З турботою про якість життя резидентів ми обрали найкращі будівельні матеріали та зручну локацію у Вишгородському районі.
КОМФОРТ І БЕЗПЕКА:
Таунхауси Mezhygirsky розташовані в закритому котеджному містечку з відеоспостереженням - Дідовиця. Це найпрестижніше місце у Вишгороді, яке обирають успішні люди: спортсмени, бізнесмени, чиновники тощо. Не треба далеко їздити за продуктами - за 100м супермаркет Фора.
За 5 хв на авто є низка приватних шкіл: Sapiens school (Дідовиця, вул. Фіалкова, 274), Joy school (вул. Шолуденка, 15-в), Kidsberry (провулок Богдана, 3, Нові Петрівці)
та дитячих садочків: САНДІК (ЖК Зоряний), Дрім Дім (вул. Шолуденка, 15-в), Бамбіні (ЖК Французький квартал, вул. Шолуденка, 15д), Вулик (вул. Шолуденка, 6г).
ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ:
Для відпочинку за 3 км знаходиться Національний парк Межигір'я та Набережна Київського водосховища. Трохи далі в Демидові ви зможете відвідати відомий зоопарк "12 місяців". У Сухолуччі розташована колишня мисливська резиденція Януковича, а нині сучасний парк, де можна побачити оленів.
ТРАНСПОРТНА ДОСТУПНІСТЬ:
Містечко розташоване за 1 км від кордону Києва зі зручною розв'язкою у двох напрямках - на Оболонь і пл.Тараса Шевченка/Кільцева. Через дорогу є автобусна зупинка для пересування за цими напрямками.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Mezhygirsky - це триповерхові таунхауси загальною площею 109 кв.м з ділянками від 100 кв.м. Невеликі ділянки - це компроміс між квартирою і заміським будинком з ділянкою, за якою потрібен постійний і тривалий догляд.
Таунхауси розроблені в стилі голландської архітектури, і побудовані з використанням ізоляційних матеріалів від шуму, вологи, тепловитрат і дотримання протипожежних норм.
У кожного домоволодіння буде 2 паркомісця (одне біля будинку, друге - біля воріт), електроенергія, проведений інтернет, ключі від воріт у котеджне містечко Дідовиця і на територію комплексу Mezhygirsky.
Водопостачання надходитиме зі свердловини глибиною 130 м, що забезпечить її якість. Водостоки надходитимуть в автономну каналізацію із системою біологічного очищення стічних вод. Вона потребує мінімуму догляду - викачування один раз 1,5-2 роки, працює без електрики до 2 тижнів, не потребує додавання бактерій і порошків. Відсутні запахи на ділянці. Одна з найдорожчих систем, призначена для максимальної зручності і мінімуму турбот.
Таунхаус Межигірський введено в експлуатацію.
Можливий продаж по програмам єОселя, єВідновлення.
Вартість 81750 тис.у.о.

Більше інформації на сайті http://mezhygirsky.com.ua/
Телефон для всіх питань і запису на перегляд 067-807-10-60

Операція: продаж

Населений пункт: Вишгород

Загальна площа, кв.м: 101-200

Кімнатність: 4

Цільове призначення: для будівництва

Дивіться також