Блог про нерухомість - АН Старгород

Таунхаус чи квартира? Поради для вибору нерухомості

Добрий день! Мене звуть Віктор, я ріелтор АН Старгород.

Вже 2 роки я спеціалізуюся на продажі заміських будинків. Ця ніша досить складна, а клієнти особливі - ті, хто вже розуміє переваги життя у власному повноцінному будинку перед життям в квартирі. Для тих же, хто ще сумнівається, є проміжний варіант - таунхаус. Це тип будинку побудований за принципом дворівневої квартири з особистим двором.

Днями я провів презентацію таунхаусів своїм колегам, які займаються продажем квартир та розповів їм про переваги життя в такому будинку. Ділюся з вами!

Зона відпочинку
Живучи в квартирі, подихати свіжим повітрям або подивитися на чисте небо, можна тільки через вікно. Купуючи будинок, ви отримуєте свій особистий дворик, де можете розмістити барбекю або повісити гамак. При цьому, загальна територія,що розташована на в'їзді, обслуговується ОСББ. Тобто ніякого самостійного розчищення снігу та вирішення інших питань благоустрою.

Вартість
Таунхаус в передмісті може коштувати дешевше, ніж квартира в Києві! Ціна на таунхауси в Вишгородському районі починається від 60 тис. у.о. Хороша ціна за 2 поверхи на власній ділянці, правда?

Сусіди
Багатоквартирні будинки припускають сусідство з різними людьми зверху, знизу, збоку. Зазвичай ми з ними навіть не знайомі. У таунхаусах розміщується всього кілька сімей, які добре знають один одного і підтримують дружні стосунки. Це є великою перевагою перед багатоквартирними будинками, підвищує рівень спокою і особистої безпеки мешканців.

Безпека та інфраструктура
Відпустити дітей погуляти набагато спокійніше на закритій території комплексу, ніж на міських вулицях. Особливо ввечері!

Опалення
У кожному блоці таунхауса встановлені опалювальні газові котли, що дає можливість незалежно регулювати опалення будинку і економити сімейний бюджет.

Транспортна доступність
Вишгород, Нові Петрівці, Осещина, Хотянівка - розвинені населені пункти біля Києва, всього в 15 хвилинах їзди від Оболонського району. Тут також є автобусні зупинки, супермаркети, школи та дитячі садочки тощо. Всі ті ж послуги, які перебували б біля вашого ЖК в столиці.

Парковка
При будівництві таунхаусів передбачається обладнання паркомісць для всіх жителів комплексу. Тепер, повертаючись з роботи пізно ввечері, ви не будете переживати про наявність вільних місць на стоянці і витрачати час на парковку, намотуючи кола навколо будинку, як це зазвичай буває в населених ЖК.

Відгуки
До речі, в минулому році директор АН Старгород давав коментар телебаченню для сюжету про заміську нерухомість, в якому ви також можете почути враження реальних мешканців таунхаусів:
Мінуси?

Особисто для мене їх немає. Єдине, відсутність особистого автомобіля, може стати проблемою для нічних вилазок в місто. Але, якщо заміське життя прийдеться вам до смаку, ви станете цінувати вечора на природі більше, ніж метушню торгових центрів і ресторанів.

Якщо у вас залишилися додаткові питання, звертайтеся в наше агентство і вас проконсультує профільний фахівець!

Зараз у продажі - Таунхауси Mezhygirsky
Юридичні консультації та послуги з нерухомості - https://stargorod.kiev.ua/poslugy-nerukhomist-stargorod