fbpx

Підсумки 11 років бізнесу в Україні: досвід директора агентства нерухомості

Олександр Крикніцький — український підприємець, засновник та директор агентства нерухомості «Старгород», що працює з 2008 року. На честь одинадцятиріччя компанії Олександр розповів про уроки, які виніс за час ведення бізнесу та сформовані принципи, які допомагають рухатись вперед.

oleksandr kryknitsky

Налагодження зв’язків та хороші відносини дуже важливі. Але завжди розраховуйте тільки на самого себе. Вам ніхто нічого не винен.

Перш ніж починати делегувати обов’язки — розберіться у всьому самостійно. Так буде легше вести подальший контроль.

Люди — головний капітал в компанії. Позбудьтесь упереджень. До віку, статі, національності тощо. Проводьте відбір об’єктивно. Я використовую анкетування і тести на основні компетенції. Якщо людина приносить результат, то на все інше можна закрити очі.

Мотивують не гроші, а довгострокові цілі. Конкретизуйте: чого досягти і за який час.

Досвід роботи у кризові часи довів мені, що нерухомість — найбільш стабільна сфера інвестицій. З впевненістю можу сказати, що вкладення в нерухомість — надійні та прибуткові.

Майте терпіння і будьте готовими до довгого і важкого шляху. Не вірте в легкі і швидкі гроші. До успіху йдеш маленькими кроками, долаючи масу перешкод.

Не будете багато працювати — нічого не отримаєте. Працюйте пізно ввечері, на вихідних, у відпустці, — завжди, коли того вимагає ситуація. Для більшої продуктивності — навчіться планувати свій день. І ніколи не зупиняйтесь в самоосвіті: книги, тренінги, семінари, відеоматеріали.

старгород агентство

Команда АН «Старгород» на відкритті нового офісу на честь 10-тиріччя компанії

Робота набуває особливого сенсу, коли бачиш, що ти потрібен людям. Це дає натхнення.

Не здавайтесь, якщо щось не вийшло з першого разу. Навіть при найменших шансах на успіх, при належній старанності ви можете домогтися поставленої мети. Працюйте і все вийде.

Ловіть моменти та не втрачайте шанси. Якщо мінімальні переваги переважають максимальні ризики, я одразу йду на рішуче виконання. При використанні такого підходу результатами був завжди задоволений.

Навчіться розуміти, що потрібно людям, і вам легше буде отримати необхідне. Правило взаємного обміну завжди відмінно працює.

Не витрачайте себе на помсту та образи. Зло породжує додаткові перешкоди і проблеми. Добро — хороші зв’язки і рекомендації. У тривалій перспективі — це себе окупає.

старгород вышгород

«Старгород» отримав відзнаку «Найякісніші товари і послуги міста Вишгород»

Вірте у себе та не зважайте на емоційну критику. Не кожна чужа думка є однаково корисною. Пам’ятайте: у вас своя гра, своє життя, свій бізнес.

Будьте надійною людиною. Відповідальність завжди повинна бути на першому плані. Завдяки тому, що я завжди виконую свої обіцянки — мене рекомендують. Такі якості зараз рідкісні і цінні в будь-якій сфері.

Заявка на скачивание
Материал будет отправлен на указанную почту