fbpx

Чи мають захистники вітчизни пільги при відчуженні майна?

Зібралися Іван, Петро та Гриць і стали думу думати. Як вигідніше майно продати та у мандри податися?

Іван — учасник ліквідації ЧАЕС. Каже, в мене має бути пільга з оподаткування при продажу будинку. Петро — нещодавно повернувся з АТО і теж сподівається на пільгове оподаткування при продажу квартири. Гриць —  учасник бойових дій в Афганістані. Він несумнівається, що не сплачуватиме податок та військовий збір з продажу земельної ділянки.

пільги захисникам вітчизни

Але Марія Василівна, районний нотаріус, сподівання хлопців розвіяла. Пільг по оподаткуванню з відчуження нерухомості для учасників ліквідації ЧАЕС, учасників бойових дій в Афганістані та воїнів АТО – не існує.

Податковий кодекс передбачає пільги тільки у випадку володіння нерухомістю більше 3-х років, за умови першого продажу  нерухомості протягом звітного податкового року.

Див п. 172.1 ст. 172 Податкового кодексу України

 

Юридичні послуги з нерухомості Вишгородського району.

 

Заявка на скачивание
Материал будет отправлен на указанную почту