Наша історія

Агентство нерухомості “Старгород” засновано в травні 2008 року. Ми спеціалізуємося на заміській нерухомості Києва і маємо найбільший досвід роботи у Вишгородському районі.

В нашій команді працюють фахівці в сфері маркетингу і права, геодезисти, землевпорядники, оцінювачі та професійні продавці. Їх кваліфікація, знання і досвід дозволяють добре орієнтуватися в земельному праві, будівельній справі, продажах і регіональних особливостях.

Наша місія

сформувати культуру рієлторської послуги в Україні

Агентство є членом Асоціації фахівців з нерухомості України, Спілки фахівців з нерухомості України, FIABCI-Ukraine (український підрозділ Міжнародної федерації фахівців з нерухомості), Земельного Союзу України. Наші фахівці сертифіковані Фондом Держмайна України.

 

Агентство недвижимости «Старгород» — победитель в номинации «Самые качественные услуги города Вышгород»
Агентство нерухомості «Старгород» — переможець у номінації «Найякісніші послуги міста Вишгород»

Сертифіковані фахівці

Немає проблемної нерухомості

Будь-яка складність

Ми вирішуємо завдання будь-якої складності при оформленні права власності на будинок або ділянку, зміні цільового призначення, розділі землі, оцінці чи отриманні дозвільної документації, а також необхідних довідок для відчуження нерухомості.

 

Крыкницкий загородная недвижимость
Директор АН Старгород О.П. Крикніцький – Найкращий фахівець заміської нерухомості 2020

 

Сумлінність

Відповідальність

Підвищена працездатність

Основою нашого успіху стали сумлінність, відповідальність і підвищена працездатність. Хороші рекомендації та позитивні відгуки краще будь-якої реклами з кожним роком збільшують коло наших клієнтів. Ми всіляко будемо намагатися, щоб і Ви залишилися задоволені нашою співпрацею!

Наша команда

Наші досягнення

Кількість клієнтів
4340
Кількість рієлторів
30
Досвід роботи
13 років

    Заявка на скачивание
    Материал будет отправлен на указанную почту