Переваги роботи рієлтором у нашій компанії

Навчання

Кожен фахівець проходить повний курс навчання і перші місяці працює під наглядом свого куратора. Ми також проводимо щотижневі навчальні збори і беремо участь у Всеукраїнських та Міжнародних конференціях. Агентство і його співробітники є членами Асоціації фахівців з нерухомості України (АФНУ), Союзу фахівців з нерухомості України (ССНУ) і Земельного союзу України.

Гнучкий графік

Ви не прив’язані до офісу. Обов’язкова присутність тільки під час чергування і загальних зборів (1 раз в тиждень). Решту часу ви плануєте на свій розсуд, у тому числі і зустрічі з клієнтами. Головне в роботі ріелтора – не кількість робочих годин, а їх результативність.

 

Бренд

Ви будете працювати під ім’ям бренду з 13-ти річною історією. Кожному рієлтору надаються фірмові папки, візитки, значки, презентаційні матеріали, а також корпоративний мобільний номер.

Об'єкти

Ми надаємо не тільки готову базу об’єктів за спеціалізацією ріелторів, а також розподіляємо гарячі звернення, отримані безпосередньо в агентство.

 

Юрист

Всю роботу, пов’язану з підготовкою документів і супроводом угод, виконує корпоративний юрист. Ми також надаємо всі юридичні послуги, пов’язані зі сферою нерухомості. Так, щоб клієнт зміг вирішити питання будь-якої складності не виходячи з нашого офісу.

Реклама

У нас є відділ реклами і маркетингу, який займається просуванням об’єктів ріелтора, виготовленням і замовленням всіх необхідних матеріалів. Також ми компенсуємо всі витрати на рекламу 50/50.

Дохід

Ми надаємо найкращі умови для того, щоб Ви почали заробляти від 1000 у.о. в перший же місяць роботи. Вже через 1-2 місяці Ви зможете вийти на результат 50%.

Мотивація

Ми заохочуємо найкращих співробітників агентства приємними бонусами за підсумками місяця і року. Для всіх співробітників доступна корпоративна бібліотека та навчальні відеокурси. Проводимо корпоративні заходи і збираємося разом для приємного проведення часу за настільними іграми.

Офіс

У нас комфортний гарний офіс в центрі міста Вишгород, де кожному рієлтору надається все необхідне для організації своєї роботи: ноутбук, оргтехніка, доступ до корпоративної CRM-системі, переговорної, безлімітним кави, чаю та печивом 🙂

Наша місія –

сформувати культуру рієлторської послуги в Україні

Долучайтесь до нас, якщо Ви:

Любите і вмієте спілкуватися з людьми, а також щиро готові допомагати їм у вирішенні їхніх питань.

Маєте позитивний досвід в продажах або відчуваєте, що у Вас вийде цьому навчитися.

Готові бути активним фахівцем, який завжди на зв’язку і може проводити покази у вихідні та святкові дні.

Готові працювати в межах Вишгородського району: у Вас є особистий автомобіль і інші можливості для виїзної роботи

Чи поділяєте цінності компанії: чесність, порядність, ентузіазм, безперервне навчання, повага до оточуючих людей.

Маєте приємну зовнішність, граматично правильне мовлення і готові дотримуватися корпоративного дрес-коду.

Заповніть, будь ласка, анкету і ми запросимо Вас на співбесіду:

    Заявка на скачивание
    Материал будет отправлен на указанную почту